TURNIR 3 (Europsko Prvenstvo) Empty TURNIR 3 (Europsko Prvenstvo)

Form: Random
Season: Summer
Weather: Fine

PRAVILA

Igraju se 4 grupe, svako sa svakim jednom. Prva dva iz grupe prolaze dalje u čevtrtfinale, koje se igra na jednu utakmicu, sa uključenim extra time i penalty kick. Isto vrijedi i za polufinale i finale. U grupnoj fazi u slučaju istog broja bodova za prolazak se gleda međusobni omjer, a onda gol razlika, križanje je A1 - C2, B1 - D2, C1 - A2, D1 - B2

- Ako slučajno zabijete cutback gol, protivnik vam odmah na centru daje loptu i morate zabiti autogol i nakon autogola na centru vratiti loptu protivniku
- Ako vam se tijekom igre pojavi lag i uvjeti su neigrivi, zatražite od protivnika izbacivanje lopte u aut blinkanjem (stiskanjem pauze uzastopno), ili ako ste u posjedu, blinkajte i izađite sami u aut. Sačekajte malo, ako je nakon pauze i dalje neigirivo, dogovorite se o drugom terminu odigravanja

PRIJAVA UTAKMICE

Utakmicu prijavljuje pobjednik susreta, u slučaju remija, objavljuje je onaj tko je bio domaćin. Dopuštena je i objava od strane poraženog ako se tako dogovorite.
Utakmicu nakon odigravanja prijavljujete isti dan, jedino će se tolerirat ako je odigrana jako kasno, tada imate dodatan rok do podne idući dan.

TURNIR 3 (Europsko Prvenstvo) Screen68

Zadnja promjena: Buggy; uto vel 06, 2018 11:30 pm; ukupno mijenjano 12 put/a.
avatar
Patria1950
Broj postova : 13
Join date : 28.01.2018

TURNIR 3 (Europsko Prvenstvo) Empty Re: TURNIR 3 (Europsko Prvenstvo)

čet vel 01, 2018 11:16 pm
Italija-Njemačka 2-1
Strijelci:Belloti x2-Timo Werner
11(7)-9(5)
Izvjestaj:Italija krece furziozno 2-0 za samo 10min i Talijani se opustaju, a onda Werner zabija, Italija je drzala situaciju pod svojom kontrolom, previse promasenih sansi ih je zamalo kostalo sva 3 boda u zavrsnici utakmice.
avatar
Patria1950

pet vel 02, 2018 12:26 am
Italija-Nizuzemska 2-0
Strijelci:Belloti, Eder
Udarci:4(3)-15(9)
Izvjestaj:Derbi koji se je cekao, Mnogi talijanski mediji nisu vjerovali u Primorca da moze proci kao prvi, a neki cak niti u prolazak skupine, ali grdno su se prevarili. Utakmica samo takva, prvih 15-tak minuta odmjeravanje snaga i pocinje lagana dominacija nizuzemaca, Mnogi su se zacudili kako je na golu Perin a ne Buffon ali Primorac je pogodio sa tom promjenom, poluvrijeme 0-0 utakmica otvorena, Nizuzemska vidno bolja, Drugopoluvrijeme sok za nizuzemce, Belloti pogada za 1-0 San Siro je eksplodirao od erupcije, ali nizuzemci stiscu jos jace, dvije izuzetne prilike skida Perin, i jos jedan fatalni pogodak Primorca uvodenjem Edera kojet su talijanski mediji popljuvali prije turnira radi losih igara, ali dokazao se sa ovim golom, nizuzemci su se bacili na sve ili nista, Robben pogada stativu i talijani u svom stilu priveli utakmicu kraju.
avatar
Beshinho
Broj postova : 18
Join date : 01.02.2018

pet vel 02, 2018 1:21 am
Srbija - Francuska 1:2 ( Tadic 61' - Griezmann 76',Mbappe 87' )

udarci: 12(9) - 6(4)

El classico dva najveca rivala,dugo se nije igrao, a onda opet po starom,beshino odnosi pun plijen buggy-u. Salu na stranu Srbija je bila jaca i konkretnija ekipa ali Francuzi odnose to na misice. Tadic je u 64-oj predivno pogodio s poludistance u nebranji kut Llorisova gola. Francuska se nakon toga budi,rade visak na desnoj strani,Griezmann sam krece na golmana iskosa i pogdja u kut za 1-1. Tik prije kraja francuski wunderkid Mbappe radi dar mar na lijevoj strani ulazi u 16 m i busi Stojkovica za potpuni preokret.
avatar
chulinho
Broj postova : 21
Join date : 30.01.2018

pet vel 02, 2018 11:23 am
Nizozemska - Njemačka 3:1 (Van Persie 40',Sneijder 72',Robben 84'/Werner 33')

udarci 10(Cool-2(1)
posjed 58-42

Nakon frustrirajućeg poraza u Italiji, tulipani su morali ići po 3 boda protiv moćne Njemačke, u Amsterdam areni. Od početka su nametnuli svoj ritam, stvarali priliku za prilikom, no realizacije nije bilo. U jeku nizozemskih napada, Njemačka iz ničega, iz prvog udarca sa 2 igrača na njemu, Timo Werner zabija kroz uši Zoetu koji je dobio šansu nakon komičnog Cillesena u Rimu. Šok za klupu tulipana, ponavlja li opet Italija? Ipak, vrlo brzo Robin Van Persie vraća nadu pogotkom za 1-1 i to je rezultat s kojim se otišlo na odmor. Klupa narančastih je odlučila još ne srljati i  nastaviti u svom standardnom 5-3-2 rasporedu, pošto je igra bila dobra, i stvarale su se šanse u prvom dijelu. Nastavak je također protekao u znaku narančastih, no gola nije bilo. U 70' su se spremale promjene na klupi nizozemske, čekao se prvi prekid za promjenu formacije u 3-3-4 i pokušaj totalne ofenzive do kraja, ali jedna loše očišćena lopta Njemačke obrane pada na glavu Strootmana koji je iz prve prosljeđuje Sneijderu, ovaj se sjurio u kazneni prostor po sredini i oštrim udarcem rasparao mrežu gostiju. Dok se čekao prekid da se uvedu svježi igrači i da Njemačka krene u završnu ofenzivu, Van Persie je sa lijeve strane ušao u 16m, centrirao na drugu stativu za usamljenog Robbena koji neometan glavom posprema loptu u gol za konačnih 3-1. Do kraja je bilo šansi i za uvjerljiviju pobjedu ali cilj je ostvaren, Nizozemska čeka protivnika u četvrtfinalu. Treba istaknuti i da je Njemačka svoju jedinu pravu šansu na utakmici imala kod vodstva 1-0 gdje je Werner išao sam na golmana, ali loše puca. Da je to ušlo, teško bi se tulipani oporavili.

44%-56%
sveukupno dosta podjednaka utakmica iako već u prvoj šansi u 7' Lewa dolazi do konačnog rezultata 0-1. Obije strane nizale su šanse iako je Poljska imala nešto veći posjed, a najveća šansa i promašaj bit će zapamćen iz 88' kada Finnbogason prolazi između dvojice obrambenih igrača ali puca neprecizno te utakmica završava 0-1.
avatar
Nexwen
Broj postova : 2
Join date : 29.01.2018

pet vel 02, 2018 12:17 pm
Hrvatska 2-0 Poljska (7´ Brozovic, 37´ Mandžukić)
UDARCI 16(10)- 1(0)
POSJED
51%-49%
Utakmica je krenula blagim udracom Poljske što je Hrvatsku potaknulo da se trzne i kazna dolazi ubrzo, po boku je krenuo Perišić napravio jedan lažnjak, drugi lažnjak i Brozovic zakucao glavom.
Kako se je zahuktavala igra tako je i igra rasla za Hrvatsku i Super Mario se odlicno snašao u protivnickom 16-tercu i zabija. Hrvatska je stagnirala do kraja i nizila prilike i prilike, ali nažalost nije pao još neki pogodak iako je Millan Badelj pogodio precku u 67minuti.

Posjed lopte: 51% : 49%

Bila je to utakmica u kojoj su igrači Srbije od početka preuzeli inicijativu. Prilike su stvarane, nebo je gorilo, i sve se više činilo da će Srbija odnijeti velika, pazite, 3 boda. Otočani su, u rijetkim prilikama, pokazivali da još znaju igrati nogomet, međutim da koji udarac slučajno nebi ušao u gol, pobrinuo se ponajprije Harry Kane, a potom i Daniel Sturridge, "plasiravši" dvije čiste šanse daleko izvan, ne samo okvira gola, nego i stadiona. Ostaje gorak okus "iksa" za reprezentativce Srbije; i veliki, pomalo nezasluženi bod, za nekad davno moćni Gordi Albion!

Posjed: 53-47
Jedna od zanimljivijih utakmica na ovom prvenstvu izmedju Hrvatske i jako čvrstih Islandjana, gosti su počeli vrlo silovito i stvarali prilike, ali i domaći su isto imali prilika, grubost utakmice rezultira drugim žutim Modrica, Island to kažnjava i Finnbogason zabija za 1-0 nakon pogreške domaće obrane, u 89 iznenadenje i Hrvatska zabija gol za 1-1.
avatar
Beshinho

sub vel 03, 2018 2:33 pm
Engleska - Francuska 0:4 ( Lacazette 51',79',Lemar 59',Mbappe 65' )

Udarci: 4(1) - 8(6)
Posjed: 41-59

Prvo poluvrijeme ispitivanje snaga,imali smo obojica po koju priliku ali otislo se na odmor s nulom.Drugo pol podizem svoju igru (a kako protivnik kaze i njemu je bilo laga) postizem 4 pogotka. Najvrijedniji spomena je prvi s Lacazettom koji lobuje lijepo istrcalog Harta.
avatar
rastaman_brother
Broj postova : 14

sub vel 03, 2018 6:11 pm
Belgija - Španjolska 1:1 (Mertens 78' / Koke 32')

Udarci: 10(6) - 8(2)
Posjed: 54 - 46

Vragovi furiozno ulaze u susret, Lukaku nakon odbijanca u 9. minuti promašuje prazna vrata. Nastavlja se presing domaćina dok Španjolci mudro odbijaju sve napade i vrebaju na kontre. Upravo iz jedne polukontre u sjajno nastavljenoj akciji povratnu loptu petom na 17 metara dočekuje Koke i nemilosrdno zakucava. Početkom drugog poluvremena Španjolci na prepad pokušavaju prelomiti utakmicu. Ipak, mreže miruju sve do 78. minute kada su se nastojanja Belgijanaca konačno isplatila preko Mertensa.
avatar

ned vel 04, 2018 6:52 pm
Portugal - Belgija 0:2 (Mertens 18', De Bruyne 90'+)

ned vel 04, 2018 10:22 pm
Portugal-Španjolska 0:2(Morata 45',Deulofeu 63')
U:3(1)-11(5)
P:46%-54%
avatar
Beshinho

ned vel 04, 2018 11:00 pm
Francuska - Poljska 2:1 (Mbappe 6',Lemar 77' - Lewandowski 90'+ 11 m)
U:11(6) - 4(1)
P: 49% - 51%
avatar
Buggy

pon vel 05, 2018 1:30 pm
Hrvatska - Srbija 0:4 (Z. Tošić 46', Fejsa 50', D. Tadić 63', A. Mitrović 68')

U: 5(2) - 19(11)
P: 44% - 56%

Srbija je u sjajnoj utakmici preko Hrvatske došla do polufinala. Prvo poluvrijeme podjednako, Srbija je pola sata dominirala i promašivala, a onda Hrvati nakon dvije kontre gađaju vratnicu i gredu. Na samom početku drugog dijela Zoran Tošić nakon solo prodora zabija za 0:1 i usmjerava utakmicu u željenom smjeru za Srbe. Fejsa u 50. postavlja 0:2, a nakon tog bilo je samo pitanje koliko će komada završiti u mreži Subašića. Do kraja su još zabili Tadić i Mitrović za konačnih, velikih 0:4
avatar
chulinho

pon vel 05, 2018 10:52 pm
Nizozemska - Španjolska 1:0 (Klaassen 54')

udarci: 11(7)-3(0)
posjed: 60-40

Holandezi su hrabro i ofenzivno izašli u rasporedu 3-3-1-3 i dominirali veći dio utakmice. Gosti su se orjentirali na kontre, i s obzirom na nepreciznost narančastih u završnici, mogli su ih kazniti kada su u 2 navrata izašli sami na nizozemskog vratara, međutim nisu bili precizni. Gol je djelo Klaassena koji je napravio dar mar u 16m i precizno pogodio za minimalnu pobjedu tulipana.
avatar
chulinho

uto vel 06, 2018 5:48 pm
Nizozemska - Francuska 3:1 (Dost 2', Robben 51'(pen),Depay 56'/Lacazette 44')

udarci: 9(5)-(5(1)
posjed: 51-49
žk: 0-2 (Koscielny 51',Payet 71')

Sjajna utakmica osakačene nizozemske koja je ušla u susret kao autsajder, a uz to sa 6 sivih i 5 plavih igrača među kojima nekoliko važnih igrača poput Van Persieja, Sneijdera i Strootmana. Osakaćeni tulipani se nisu previše nadali uspjehu protiv moćne francuske, ali krenuli su napadački, u 4-2-1-3 rasporedu i već u prvom napadu Robben probija desnu stranu, centrira u sredinu, a tamo je najviši Bas Dost koji glavom trese mrežu gostiju. U nastavku je Francuska preuzela inicajativu, a domaći se nisu dobro snalazili u novoj suludoj formaciji sa liberom i stoperom ispred njega, na koju nisu navikli. Upravo je taj idiotski potez trenera kumovao golu francuske u smiraju prvog poluvremena. Sreća, izbornik narančastih uocava svoju idiotariju i na poluvremenu mjenja raspored u uigranih 3-3-1-3 gdje u drugom dijelu Nizozemska izgleda opasnije i češće prijeti francuskom golu. Ipak, pobjednika su presudile dvije kardinalne pogreške francuske obrane. Robben bježi svojim čuvarima i kada loptu gura previše i očito je da će golman prije do nje, Koscielny ga nepotrebno ruši za jedanesterac, koji škrti Arjen sam izvodi i pogađa za vodstvo Oranja. Nedugo zatim Robben izvodi korner i pogađa Depaya u trepavicu za visokih 3:1. Francuzi više nisu imali snage za odgovor i Nizozemska na opće izenenađenje ide u finale.
avatar

uto vel 06, 2018 10:18 pm
Italijal - Belgija 1:1 (Belotti 23' / Chiellini (OG) 65')
EX                   1:1 (Éder 119' / Batshuayi 94')
PK                   0:3
Udarci 17(8 ) - 18(12)
Posjed 45% - 55%

Najneizvjesnija utakmica turnira, egal na terenu usvakom pogledu. Belotti koristi nonšalanciju i petu Alderweireld-a i u 23. minuti dovodi Azzure u trans. Imali su Talijani šansu brzo zaključiti susret, no ispriječila se greda. Nakon toga se bude se Vragovi, veliki Gigi izvlači ono najbolje iz sebe i mreže do kraja poluvremena miruju. U drugom poluvremenu sijeva na sve strane, a nakon velike gužve i odbijanca loptu u vlastitu mrežu gura nes(p)retni Chiellini.
Očito je bilo da će se igrati produžetci. Batshuayi šokira domaće navijače odmah početkom produžetaka i činilo se da su Talijani izgubili svaku nadu. U 119. minuti Éder je sam na drugoj vratnici i Olimpico opet erumpira od oduševljenja. Došao je red na jedanaesterce i sraz dva vratarska maga. Koristeći iskustvo iz prijateljskog susreta Courtois je lukavo obranio sva tri pokušaja domaćih, dok su gosti bili neumoljivi.

Zadnja promjena: rastaman_brother; uto vel 06, 2018 10:58 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

ŽK: Mertens, Carrasco (BEL)

Nakon očajnog nastupa u grupama i uvjerljivog slavlja u četvrtfinalu, Srbija se preko Belgije plasirala u finale Eura. Srbija je bila bolja ekipa u prvom dijelu i nakon nekoliko poluprilika, u 37. minuti jedna duga lopta dolazi do stasitog Đorđevića koji je proslijeđuje lijevo Ademu Ljajiću, a Pazarac gađa rašlje Courtoisa za 1:0. Imala je Srbija u zadnjem napadu prvog dijela priliku povećati prednost, no Đorđević nakon dobrog udarca odbitak glavom šalje preko praznih vrata. U drugom dijelu Belgija preuzima posjed, ali se muči stvoriti pravu priliku. Najveću su imali u posljednjem napadu na utakmici kada Batshuayi umjesto da primiri loptu puca iz prve i loptu šalje na osmi red tribina a Srbiju uu finale
avatar
chulinho

uto vel 06, 2018 11:24 pm
Srbija - Nizozemska 1:2 (Ljaljić 39'/Van Persie 8',83')

udarci: 10(3)-7(5)
žk: 1-1 (Rajković 58'/Robben 90'+)

Ovaj put su se glavne karike koje su nedostajale u polufinalu, oporavile i narančasti su kompletni i u dobroj formi izašli na noge velikom rivalu na klupi Srbije. Taktika ista, ofenzivnih 3-3-1-3. Nakon ranog vodstva narančastih preko Van Persiea, nizozemci su nestali s terena a tempo je diktirala Srbija i bilo je samo pitanje trenutka kada će pasti gol. Adem Ljaljić je probio stranu u 39' i zakucao loptu u suprotnu malu mrežu. U nastavku kao da se Srbija umorila, konce igre je preuzela Nizozemska i na kraju nakon jednog prodora Memphisa Depaya i centaršuta na 12m Robin Van Persie prsima štopa loptu i iz voleja je šalje u nebranjeni dio mreže, za pobjedu Nizozemske i iznenađujući trofej nakon što su do posljednjih 30minuta zadnje utakmice u skupini, bili daleko od prolaska u nokaut fazu natjecanja.