TURNIR 4 (Premiership) Empty TURNIR 4 (Premiership)

Form: Random
Season: Summer
Weather: Fine

PRAVILA

Igra se ligaški sistem, svako sa svakim jednom. Prva četiri igraju playoff, koji se igra na jednu utakmicu, sa uključenim extra time i penalty kick. U slučaju istog broja bodova za prolazak se gleda međusobni omjer, a onda gol razlika, križanje je 1-3, 2-4

- Ako slučajno zabijete cutback gol, protivnik vam odmah na centru daje loptu i morate zabiti autogol i nakon autogola na centru vratiti loptu protivniku
- Ako vam se tijekom igre pojavi lag i uvjeti su neigrivi, zatražite od protivnika izbacivanje lopte u aut blinkanjem (stiskanjem pauze uzastopno), ili ako ste u posjedu, blinkajte i izađite sami u aut. Sačekajte malo, ako je nakon pauze i dalje neigirivo, dogovorite se o drugom terminu odigravanja
- Obavezno je pratiti host (domaćinstva) prema rasporedu u ovoj objavi niže (spoiler)
- Zabranjen je lažnjak na golmanu
- Crveni karton kažnjava se jednom utakmicom neigranja, a kazna se odrađuje u prvoj idućoj utakmici
- Screenshot (sliku) kartona dužni ste poslati meni u inbox na facebooku
- Kada igrač odradi kaznu, dužni ste to napisati u izvještaju, ukoliko to ne napravite, kazna igraču ostaje za iduću utakmicu. Ako protivnik prijavljuje utakmicu, napomenite mu da objavi da je kazna određenog igrača odrađena

PRIJAVA UTAKMICE

Utakmicu prijavljuje pobjednik susreta, u slučaju remija, objavljuje je onaj tko je bio domaćin. Dopuštena je i objava od strane poraženog ako se tako dogovorite.
Utakmicu nakon odigravanja prijavljujete isti dan, jedino će se tolerirat ako je odigrana jako kasno, tada imate dodatan rok do podne idući dan.

TURNIR 4 (Premiership) Scree119

Zadnja promjena: Buggy; pet vel 16, 2018 12:12 pm; ukupno mijenjano 21 put/a.
avatar
Patria1950
Broj postova : 13
Join date : 28.01.2018

TURNIR 4 (Premiership) Empty Re: TURNIR 4 (Premiership)

sri vel 07, 2018 7:21 pm
Everton - West Ham 0:5 (Andy Carroll 18', E. Fernandes 30', M. Antonio 49', 64', D. Sakho 90'+)

U: 1(1) - 23(13)
P: 42% - 58%
ŽK: Davies (EVE)

Potpuno jednosmjerna utakmica od početka do kraja, West Ham je dominirao i jedino pitanje je bilo koliko će komada Picfkford primiti. Na kraju je West Ham stao na samo 5, a istaknuto se Michail Antonio sa puno solo prodora i dva pogotka
avatar
Buggy

sri vel 07, 2018 9:04 pm
West Ham - Liverpool 1:0 (Jose Fonte 86')

U: 17(Cool - 1(1)
P: 50% - 50%
ŽK: A. Carroll (WHU), Alberto Moreno (LIV)

Sjajno prvo poluvrijeme West Hama, kombinirali su domaćini i kreirali puno šansi, no zaista su se ispromašivali, ponajprije Andy Carroll, a onda svi ostali. Bilo je tu svega, čini mi se tri vratnice, par lijepih voleja, letećeg Mignoleta, no lopta u mrežu nije htjela. Imao je Liverpool svoje šanse iz kontre, no jednom su bili neprecizni, a drugi put ne uspijevaju u naumu da pređu vratara. West Ham je i u nastavku bio vrlo dobar, ali mučenje u realizaciji se nastavilo. U 86. minuti, konačno gol, nakon jedne duge akcije, lopta dolazi polulijevo unutar 16-erca Lpoola do Noblea koji sjajno lijevom nogom pronalazi Jose Fontea koji se priključio napadu na drugoj vratnici i nije imao težak posao pospremiti loptu u mrežu za konačnih 1:0
avatar
chulinho
Broj postova : 21
Join date : 30.01.2018

sri vel 07, 2018 9:10 pm
Manchester United - Southampton 4:0 (Lukaku 14',Lindelof 32',Martial 55',Mkhitaryan 79')

udarci: 11(7)-2(0)
posjed 55-45

Jednosmjerna utakmica, dominacija crvenih vragova od početka do kraja. Otvorio je Lukaku nakon Zlatanova centaršuta iz kornera, a zatvorio Mkhitikaryan nakon Matinog centaršuta iz slobodnog udarca sa ruba kaznenog prostora. Southampton neprepoznatljiv.
avatar
Broj postova : 14

sri vel 07, 2018 9:27 pm
Everton - Liverpool 1:1 (Rooney 50' / Firmino 8')

U: 5(2) - 15(8 )
P: 41% - 59%
ŽK: M. Salah (LIV)
avatar
chulinho

sri vel 07, 2018 9:44 pm
Tottenham - Manchester United 0:1 (Martial 4')

udarci: 6(3)-11(4)
posjed: 42-58
žk: 0-1 (Herrera 57')

United je furiozno otvorio utakmicu, brzi pogodak Martiala, i još nekoliko šansi prije nego su se domaći snašli. Dosta otvorena utakmica s obe strane, pa čudi samo jedan pogodak. Strijelci nisu bili raspoloženi, ali na kraju United odnosi zasluženu pobjedu sa teškog gostovanja.
avatar
Beshinho
Broj postova : 18
Join date : 01.02.2018

sri vel 07, 2018 10:57 pm
Chelsea - Liverpool 3:0 ( Diego Costa 14',38',90'+ )

udarci: 10(6) - 5(3)
posjed: 46-54
zk: Kante (Chelsea)

Show Diega Coste za zasluzenu pobjedu Chelsea.
avatar
Buggy

čet vel 08, 2018 7:49 pm
Tottenham - West Ham 1:2 (Kane 9' / D. Sakho 69', Antonio 89')

U: 6(4) - 15(5)
P: 43% - 57%
ŽK: Lamela (TOT)

Prvi teži ispit za West Ham došao je u 3 utakmici, na gostovanju kod vrlo dobrog Tottenhama. Sjajno je domaćin ušao u utakmicu, Kane već u 9. minuti bježi obrani, obilazi golmana i zabija za 1:0. Obrana West Hama puštala je na sve strane, Kane ulazi u još dvije mrtve šanse, ali Hart spašava svoju momčad. Tad se West Ham stabilizira i primiruje utakmicu, stvara i neke šanse, no na poluvrijeme odlazi s rezultatskim minusom. U drugom se West Ham diže i postaje dominantan. Nakon niza promašaja, Diafra Sakho u 69. minuti konačno zabija za 1:1. Stisnuli su gosti tada u potpunosti, no kao i protiv Liverpoola, do pobjede dolaze tek u završnici. U 89. minuti Michail Antonio "biciklom" prolazi svog čuvara a onda sjajno gađa drugi kut vratiju Vorma za 1:2 i veliko slavlje "čekičara"

Posed lopte: 53% - 47%
Everton je poceo napadacki od pocetka u formaciji 3-3-4, posle katastrofalnog poraza od West Hema i remija protiv Liverpula, Everton je konacno proradio. Nije im dugo trebalo da dodju do prednosti ucinio je to Rooney u 11 minutu,medjutim ta prednost nije dugo trajala jer je Austin izjednacio u 30 minutu. Utakmica ravnopravna do poluvremena. U drugom poluvremenu Everton ponovo vraca rezultatsku prednost pogotkom Lewina u 57 minutu. U 77 minutu Bolasie potvrdjuje pobesu gostiju pogotkom glavom posle centarsuta Idrissa Gueye. Do kraja nije bilo nekih prilika.
avatar
chulinho

čet vel 08, 2018 9:08 pm
Liverpool - Manchester United 1:3 (Salah 5'/Ibrahimović 65',69',Matić 89')

udarci: 4(2)-14(Cool
žk: 1-0 (Wijnaldum 44')

Utakmicu je otvorio Salah prekrasnim pogotkom već u 5.minuti kad se oslobodio čuvara varkom tijelom, propustio loptu i sa 18m odapeo u nebranjeni dio mreže. Rani gol je šokirao goste koji nisu mogli povezati konce igre, i u prvih 45 minuta mogao je Liverpool i povećati svoju prednost.
U nastavku je United krenuo agresivnije, a Liverpool kao da se zadovoljio vodstvom i nestao je sa terena. Izjednačio je Zlatan sa dva igrača na sebi, nekako je zadržao loptu i pogodio, a nedugo potom ga Matić izbacuje u šansu i Zlatan pogađa za brzi preokret. U posljednjim trenucima susreta, Matić postavlja konačnih 3:1.
avatar
Patrik
Join date : 08.02.2018

čet vel 08, 2018 9:38 pm
Crystal Palace - Everton 3:1 (Bakary Sako, Zaha, Cabaye, Rooney)
Udarci: 15(7) - 5(1)
Posjed 52-48
Veoma zanimljiva utakmica sa puno golova. Već u samom početku Crystal Palace dolazi do vodstva, a odmah nakon 5 minuta povećavaju na 2-0. U drugom dijelu bolji je bio Everton koji je zabio u 56', ali to im nije bilo dovoljno i do kraja je ostalo 3-1 za Crystal Palace.
avatar

čet vel 08, 2018 10:13 pm
Crystal Palace - Liverpool 0:1 (Wijanldum 47')

udarci: 8(2) - 8(4)
posjed: 49 - 51
žk: 0-1 (Wijnaldum 20')

Palace žustro ulazi u utakmicu i jasno daje do znanja gostima da će se ovdje pomučiti sa nekoliko izglednih prilika u prvih 15 minuta. U nastavku se bude gosti ali do kraja prvog dijela mreže miruju. Odmah na početku drugog poluvremena pokušava iznenadititi Liverpool, lopta se odbija u korner, a iz njega ne osobito visoki Niskozemac Wijnaldum poentira glavom pored uspavanih braniča. Nakon zgoditka utakmica ulazi u egal, redaju se prilike no Liverpool odnosi teško zarađena 3 boda
avatar
Patrik

čet vel 08, 2018 10:45 pm
Manchester United - Crystal Palace 1:2 (Ibrahimović 47', Benteke 83', 93')
Udarci: 11(6) - 3(2)
Posjed: 55 - 45
Žk: 1-0 (Zaha 35')
Iznenađenje na Old Traffordu. Fantastični Man. United koji u 2 utakmice nije primio gol, izgubio je od možemo reči slabog Crystal Palace-a. United je dirigirao igrom cijelo vrijeme te je Ibrahimović tek u 47' pogodio glavom iz kornera za 1-0. U 2. poluvremenu United i dalje nastavlja sa dominacijom, ali iz kontre Benteke zabija za 1-1 i sve vrača na početak, da bi u zadnjim sekundama meča United u napadu izgubio loptu, a Palace zabio za konačnih 1-2. Veoma zanimljiva i iznenađujuča utakmica.
avatar
Buggy

čet vel 08, 2018 10:53 pm
West Ham - Manchester Utd 2:0 (J. Hernandez 11', Michail Antonio 18')

U: 11(3) - 2(1)
ŽK: Jones (MU)

Neočekivano dominantna predstava West Hama, sve je rješeno u prvih 20 minuta, a ključan igrač bio je superbrzi Michail Antonio koji je bio neuhvatljiv na desnom krilu. Najprije je u 11. minuti probio krilo i potkopao loptu na volej Chicharitu koji prekrasno zabija za 1:0. Sedam minuta kasnije, sve je napravio sam i zabio za 2:0. Nanizali su domaćini još nekoliko šansi, no nisu bili precizni, a United, iako je u drugom poluvremenu potpuno preuzeo posjed, prave šanse nisu stvorili sve do završnice kada Ibra propušta kazniti opuštanje domaće obrane
avatar

čet vel 08, 2018 10:55 pm
Everton 0-1 Tottenham Hotspur (Song Heung-Min)
Udarci 5(2) - 10(6)
Posed: 47% -53%
avatar
Buggy

čet vel 08, 2018 10:58 pm
West Ham - Manchester City 5:0 (Zabaleta 8', Carroll 14', 32', Noble 65', Aranutović 83')

U: 22(9) - 2(1)
P: 54% - 46%
ŽK: Fernandinho (MCI)
CK: B. Mendy (MCI)

Nakon crvenog dijela Manchestera, West Ham je rastužio i plavi. City je na Olimpijskom stadionu u Londonu potpuno stradao i dobio 5 golova. Napadački dio domaće ekipe briljirao je i utakmica je bila potpuno jednosmjerna, a istaknuo se Andy Carroll sa 2 pogotka
avatar
Patrik

čet vel 08, 2018 11:14 pm
Manchester City - Crystal Palace 1:6 (Yaya Toure 30', Puncheon 39',67',84',94', Cabaye 50', Zaha 54')
Udarci: 6( 3 ) - 14 ( 8 )
Posjed: 48 - 52
Žk:  Fernandinho 84' (MCI), Ederson 93' (MCI)
Odličnu utakmicu gledali smo na Etihadu gdje je Crystal Palace razbio Man. City sa 1-6, City je u 30' poveo preko Yaye Tourea da bi u 39' krenuo Puncheon. Zabio je za 1-1 i tada utakmica ide u drugom smjeru. Crystal Palace je nastavio trpati City i zabiti im 6 golova. Palace u zadnje 4 tekme ima 9 bodova spomenimo da su igrali s Man. Utd, Man City, Everton i Liverpool kojeg jedino nisu uspjeli pobijediti. Savršena je sezona za Crystal Palace.
avatar

čet vel 08, 2018 11:17 pm
Liverpool - Arsenal 2:2 (Emre Can 20', Firmino 85' / Giroud 9', Walcott 15')

udarci: 11(7) - 8(5)
posjed: 50 - 50
ŽK: 2-1 (Coutinho 26', Emre Can 37' / Alexis Sanchez 60')

Ponovno katastrofalan ulazak u utakmicu Kloppovih trupa, apsolutna konfuzija u obrani i u 15. minuti gosti imaju visokih 0-2. Ipak, za 5 minuta smanjuje Can i kreću rovoske bitke i nadmudrivanja koja se nastvaljaju sve do pred sâm kraj utakmice kada pred Cecha izbija Firmino i rutinski pogađa.

Penali: 0 : 1
Kartoni: 1 žuti ( M. Dembele, Tottenham Hotspur )

čet vel 08, 2018 11:44 pm
Arsenal - Crystal Palace 0:2 (Benteke 4', 43')
Udarci: 10(4) - 8(5)
Posjed: 53 - 47
Crveni kartoni: Riedevald 71'
Tvrda utakmica u kojoj možemo reči da su se istaknuli promašaji Arsenalovih napadača i Crystal Palaceov golman koji je odlično branio. Benteke je Palace rano doveo u vodstvo, već u 4'. Arsenal je stiskao i pokušavao da zabije gol, ali ih nije išlo da bi Benteke opet u 43' zabio gol. U 2. poluvremenu Arsenal i dalje pritišče, a Palace pokušava na kontre. U 71' se dogodio incident gdje bi Welbeck krenuo sam na gol da ga nije faulirao Riedevald koji je dobio direktni crveni. Do kraja se nije ništa promijenilo i ostalo je 0:2, fantastičan rezultat za Palace, ali ne i za Arsenal.

pet vel 09, 2018 12:08 pm
Everton - Manchester United 0:4 (Ibrahimović 29',69',74',Martial 90'+)

udarci: 3(1)-22(13)
posjed: 41-59

Nakon dva poraza, od kojeg jedan šokantan u sudačkoj nadoknadi nakon mnoštva propuštenih šansi, United se vraca na pobjedničke staze i lov na 4. mjesto koje nosi playoff.