TURNIR 6 (Serie A) Empty TURNIR 6 (Serie A)

Injuries: no
Season: Summer
Weather: Fine

PRAVILA

Igraju se dvije grupe, svako sa svakim jednom. Prva dva iz grupe prolaze dalje u polufinale, koje se igra na jednu utakmicu, sa uključenim extra time i penalty kick. Isto vrijedi i za finale. U grupnoj fazi u slučaju istog broja bodova za prolazak se gleda međusobni omjer, a onda gol razlika, križanje je A1 - B2, B1 - A2.

- Ako slučajno zabijete cutback gol, protivnik vam odmah na centru daje loptu i morate zabiti autogol i nakon autogola na centru vratiti loptu protivniku
- Ako vam se tijekom igre pojavi lag i uvjeti su neigrivi, zatražite od protivnika izbacivanje lopte u aut blinkanjem (stiskanjem pauze uzastopno), ili ako ste u posjedu, blinkajte i izađite sami u aut. Sačekajte malo, ako je nakon pauze i dalje neigirivo, dogovorite se o drugom terminu odigravanja
- Obavezno je pratiti host (domaćinstva) prema rasporedu kraj tablice
- Zabranjen je lažnjak na golmanu

PRIJAVA UTAKMICE

Utakmicu prijavljuje pobjednik susreta, u slučaju remija, objavljuje je onaj tko je bio domaćin. Dopuštena je i objava od strane poraženog ako se tako dogovorite.
Utakmicu nakon odigravanja prijavljujete isti dan, jedino će se tolerirat ako je odigrana jako kasno, tada imate dodatan rok do podne idući dan.

TURNIR 6 (Serie A) Scree187

Zadnja promjena: Buggy; uto vel 27, 2018 12:28 am; ukupno mijenjano 6 put/a.
avatar
Patrik
Broj postova : 13
Join date : 08.02.2018

TURNIR 6 (Serie A) Empty Re: TURNIR 6 (Serie A)

pet vel 23, 2018 10:54 pm
Milan - Napoli 0:0
Posjed: 47 - 53
Udarci: 9(4) - 5(2)
Žk:---
Ck:---

Derbi na San Siru. Odličan početak turnira. Bila je tvrda utakmica u kojoj je Milan bio malo bolji, ali je i Napoli imao svoje šanse. Utakmica se uglavnom svodila bitkom na sredini terena gdje je Milan bio bolji, igralo se vrlo napadački i sa jedne i sa druge strane. Na kraju nitko nije nikoga nadmudrio i završilo je 0-0. Reina je bio veoma raspoložen te možemo reči da je Napoliu donio 1 bod. Preostale su još 2 utakmice za Napoli i Napoli te se još sve može dogoditi. Čestitke protivniku i sretno dalje!
avatar
Buggy

sub vel 24, 2018 1:48 pm
Atalanta - Lazio 2:1 (Orsolini 45'+, Alejandro Gomez 65' / Luis Alberto 87')

U: 13(7) - 6(5)
P: 52% - 48%

Na otvaranju skupine susret dva najveća rivala i ovaj put pobjeda onog manje uspješnog u prethodnim dvobojima. Atalanta je do vodstva došla u zadnjem napadu prvog dijela kada odbijanac nakon solo prodora Gomeza u mrežu posprema Orsolini, da bi Gomez sam u 65. lijepim golom povisio na 2:0. U zadnjih 15 minuta Lazio koji je do tad nevidljiv baca sve u napad, u 87. Luis Alberto smanjuje na 2:1, a isti igrač ima i situaciju 1 na 1 u posljednjim trenucima utakmice, no vratar ga zaustavlja, zlobnici će reć prekršajem, i domaćin odnosi sva 3 boda
avatar
Patrik

ned vel 25, 2018 12:46 pm
Juventus - Milan 2:3 (Higuain 66',78', Andre Silva 10', Kalinic 18', 88')
Udarci: 4(3) - 5(3)
Posjed: 54 - 46
Žk:---
Ck:---

Zanimvljiva utakmica u Torinu. Milan je već u ranom razdoblju imao vodstvo od 2:0 i izgledalo je da je utakmica riješena. U 2. poluvremenu Juventus pritišče i nekako zabija 2 pogotka. Izgledalo je da Juventus može do potpunog preokreta, ali onda se događa kontra i Kalinić zabija za 3:2 i utakmica je bila riješena. Milan tako preuzima prvo mjesto u grupi s 4 bodova i utakmicu više od drugoplasiranog Napolia.
avatar
rastaman_brother
Broj postova : 14
Join date : 28.01.2018

ned vel 25, 2018 7:36 pm
Inter - Lazio 2:2 (Icardi 38', Joao Mário 57'/ Skriniar 82' (OG), Felipe Caicedo 88')

U: 5(3) - 8(3)
P: 53% - 47%
ŽK: Immobile 63', Milinković-Savić 90'+ (LAZ)

Gosti na početku konkretniji, no Handanović svojim reakcijama održava Inter na životu. Na zalasku prvog dijela izvlači se Perišić i gura Icardija u poziciju s koje igrač takvog kalibra ne promašuje. U nastavku još jedan šok za goste kada Joao Mário neometan sa 16-ak metara sprema loptu u mrežu. Lazijali se bude zadnjih 15 minuta, prvo nespretna reakcija domaće obrane i autogol Skriniara, da bi u 88' Caicedo zaključio konačnu podjelu bodova
avatar
Buggy

ned vel 25, 2018 8:05 pm
Atalanta - Inter 2:0 (Alejandro Gomez 52', Freuler 59')

U: 12(Cool - 3(3)
P: 45% - 55%

Još jedna vrlo dobra predstava Atalante i nova 3 boda. U prvom poluvremenu potpuna dominacija i brojni promašaji, no sve je došlo svoje na otvaranju drugog dijela, u 52. Alejandro Gomez se namješta na 20-ak metara i svladava Handanoviča. Sedam minuta poslije Atalanta ima jedan skraćeni korner iz kojeg ubacuju po podu, Skriniar to izbija ali samo do Freulera koji je sam na 5 metara i lakoćom zabija pored statičnog Handanoviča za 2:0. Nakon tog Atalanta je stala, a Inter kroz posjed pokušao zakomplicirati utakmicu. Umalo je to i uspjelo, no samo zahvaljujući sucu koji im poklanja čudan penal. Loptu na čuđenje svih uzima Dalbert, no Berisha mu sjajno brani i pravda je zadovoljena. Nastavio je Inter nakon toga napadat, istaknuo se Berisha s još jednom lijepom obranom Perišiću, no gosti nisu uspjeli zabiti i slavlje u Bergamu može početi
avatar
chulinho
Broj postova : 21
Join date : 30.01.2018

ned vel 25, 2018 9:06 pm
Napoli - Juventus 1:1 (Hamšik 2' / Douglas Costa 5')

udarci: 9(3)-3(3)
posjed 50-50
žk: 1-0 (Insigne 63')

Otvorena utakmica sa obe strane, koja je u prvih 5 minuta nagovjestila kišu golova, međutim, ništa od toga.
Otvorio je Napoli bijegom Martensa po desnoj strani i centaršutom na glavu neometanog Hamšika koji sa 5m u padu pogađa za vodstvo domaćih. Juventus odma vraca stvari na početak takozvanim silovanjem šesnesterca, što je bila jedina misao vodilja gostujuće ekipe, jer ulog je bio prevelik, samo ih je pobjeda vodila u drugi krug, dok remijem ovise o drugim rezultatima. Do kraja je Napoli ipak bio opasniji i konkretniji, ako ništa, raznovrsniji, no dva puta je vratnica sačuvala Juve poraza.
avatar
Buggy

pon vel 26, 2018 2:33 pm
Genoa - Atalanta 0:2 (Petagna 21', Iličić 38')

U: 3(0) - 16(7)
P: 44% - 56%

Još jedna pobjeda Atalante za stopostotan niz u skupini. Poveo je gost u 21. minuti preko Petagne, da bi Iličić u 38. minuti solo akcijom postavio, pokazat će se, konačnih 0:2, u vrlo jednosmjernoj i neatraktivnoj utakmici
avatar
Beshinho
Broj postova : 18
Join date : 01.02.2018

pon vel 26, 2018 8:57 pm
Lazio - Genoa 3:0 ( S.Milinkovic-Savic 25',Immobile 30',39' )

10(5) - 7(2)
53-47
ZK: Lazovic (Genoa)

Potpuna dominacija i zasluzena pobjeda Rimljana. Goste je naceo popularni SMS driblingom u 16 m di izlazi oci u oci s golmanom i lako pogadja. Drugi gol Immobile dobija jednu loptu okrece svog cuvara i to je 2-0. u 39-oj min Immobile sam ide na golmana i ovaj ga rusi,sudac svira kazneni udarac bez kartona golmanu a Ciro je hladnokrvan s 11 m i to je 3:0. U prvom pol jos je Immobile pogodio vratnicu. Drugo pol smo odrzavali prednosti i imali par sansi za povecanje vodstva ali ostalo je 3-0.
avatar
chulinho

pon vel 26, 2018 9:13 pm
Polufinale:

Atalanta - Napoli 2:2 (4:5)PK  (Ilicic 17', Cornelius 112'/Milik 53',Rog 105')

udarci:14(7)-7(5)
posjed: 48-52

Atalanta je brzo povela i redala šansu za šansom, dok se Napoli orjentirao na kontre po krilu i neuspješne centaršuteve. U trenucima kad je drugi gol Atalante visom u zraku, nakon udarca Insignea i obrane domaćeg vratara, Milik posprema loptu u mrežu, što vidno šokira domaćine. U nastavku su se redale šanse na obe strane, ali pogodaka nije bilo. U produžecima nakon jednog kornera prečka Napolija i na odbijanac se glavom baca Rog za velikih 1:2. Ipak domaći brzo stišću, Napoli ima problema sa iznošenjem lopte, jedno krivo dodavanje i Cornelius to kažnjava za 2:2. U sudačkoj nadoknadi još jedna sjajna šansa gostiju ali pobjednika će odlučiti lutrija jedanesteraca gdje su gosti bili sretniji i nezasluženo odlaze u finale.
avatar

pon vel 26, 2018 9:40 pm
Genoa - Inter 0:6 (Borja Valero 35', 52', Icardi 61', 78', 85', 88')

4(0) - 14(13)
44 - 56
ŽK: Pellegri (GEN)
CK: Biraschi, Rosettini (2x žuti) (GEN)

Utakmicu je obilježio crveni karton domaćeg braniča već u 9. minuti. Osokoljeni brojčanom nadmoći igrači Intera preuzimaju inicijativu što rezultira još jednim isključenjem za samo 10 minuta, dva je žuta akumulirao Rossettini. Poledica na terenu i nemogući uvjeti ipak su sačuvali mrežu domaćina do 35. minute kada poentira Valero. Na poluvremenu službe lopatama i fenovima osposobljavaju teren i unatoč promjeni formacije domaćina, manjak od dva igrača je prevelik. Golijadu otvara Valero u 52. minuti, a do kraja susreta Icardi se 4 puta upisuje u strijelce
avatar
Patrik

pon vel 26, 2018 10:07 pm
Milan - Inter 4:0 (Bonaventura 41',56', Kalinić 48', Kessie 22')
Posjed:50 - 50
Udarci: 9(6) - 7(3)
Žk:---
Ck:---

Derbi Milana i Intera čekao se dugo vremena, sve ulaznice su davno rasprodane za ovaj meć. Milan već u početku kreče agresivno i pokazuje tko je gazda na terenu te u 22' dolazi do vodstvo preko mladog Kessia. Milan do kraja 1. poluvremena zabija još jedan pogodak i odlazi na poluvrijeme s 2-0 prednosti. 2. poluvrijeme Milan opet bolji i Kalinić u 48' zabija pogodak i rješava pitanje pobjednika. Da ih dokrajči Milan je zabio i četvrti pogodak, a zabio ga je Bonaventura, njegov drugi na ovom meču. Sve u svemu jako zaniimljiv sa puno golova u mreži Intera.
avatar
chulinho

pon vel 26, 2018 10:49 pm
Napoli - Milan 1:0 (Callejon 19')

udarci: 5(2)-4(1)
posjed: 55-45

Ne pretjerano lijepa utakmica u kojoj su obe ekipe igrale prilično jednolično. Poveo je Napoli praktički iz ničega kada Callejon prolazi kroz 14 igrača Milana i zakucava loptu u mrežu. Do kraja je bilo šansi sa obe strane, mogao je Napoli i do uvjerljivije pobjede, ali i Milan do izjednačenja i preokreta. Ipak, ovo je bio Napolijev turnir, i uz dosta sreće trofej odlazi na jug italije.