TURNIR 7 (Bundesliga) Empty TURNIR 7 (Bundesliga)

Injuries: no
Season: Summer
Weather: Fine

PRAVILA

Igraju se dvije grupe, svako sa svakim jednom. Prva dva iz grupe prolaze dalje u polufinale, koje se igra na jednu utakmicu, sa uključenim extra time i penalty kick. Isto vrijedi i za finale. U grupnoj fazi u slučaju istog broja bodova za prolazak se gleda međusobni omjer, a onda gol razlika, križanje je A1 - B2, B1 - A2.

- Ako slučajno zabijete cutback gol, protivnik vam odmah na centru daje loptu i morate zabiti autogol i nakon autogola na centru vratiti loptu protivniku
- Ako vam se tijekom igre pojavi lag i uvjeti su neigrivi, zatražite od protivnika izbacivanje lopte u aut blinkanjem (stiskanjem pauze uzastopno), ili ako ste u posjedu, blinkajte i izađite sami u aut. Sačekajte malo, ako je nakon pauze i dalje neigirivo, dogovorite se o drugom terminu odigravanja
- Obavezno je pratiti host (domaćinstva) prema rasporedu kraj tablice
- Zabranjen je lažnjak na golmanu

PRIJAVA UTAKMICE

Utakmicu prijavljuje pobjednik susreta, u slučaju remija, objavljuje je onaj tko je bio domaćin. Dopuštena je i objava od strane poraženog ako se tako dogovorite.
Utakmicu nakon odigravanja prijavljujete isti dan, jedino će se tolerirat ako je odigrana jako kasno, tada imate dodatan rok do podne idući dan.

TURNIR 7 (Bundesliga) Scree219

Zadnja promjena: Buggy; čet oľu 01, 2018 11:20 pm; ukupno mijenjano 9 put/a.
avatar
Patria1950
Broj postova : 13
Join date : 28.01.2018

TURNIR 7 (Bundesliga) Empty Re: TURNIR 7 (Bundesliga)

uto vel 27, 2018 3:30 pm
Wolsfburg-HSV 0-1
Strijelci: Wood
4(1)-9(3)
Izvjestaj:Sahovska partija, borba na sredini terena kroz cjelu utakmicu, da bih tek u 84min na jednu loptu Kostica, Wood lijepo pogodio suprotni kut i donio vrijedna tri boda HSV-u...
avatar
Buggy

uto vel 27, 2018 9:42 pm
Bayern - Hoffenheim 0:2 (Demirbay 78', Uth 84')

U: 2(2) - 11(Cool
P: 48% - 52%

Teška i tvrda utakmica, Bayern se odlučio za čvrsti blok iza i sjajno su se branili, ponajviše zahvaljujući odličnom Neueru, no u 78. minuti ipak su poklekli. Demirbay je uspio ući u 16-erac desno iskosa, prvi udarac mu Neuer brani, no lopta mu se vraća i veznjak gostiju to koristi za 0:1. Nakon što su krenuli s centra, Bayern ima šansu za povratak, no Lew koji izlazi sam na golmana gađa ravno u njega, a iz odbijanca Robben radi identičnu stvar. Bila su to prva i jedina dva udarca domaćina, a u 84. su ti promašaji kažnjeni kada Uth šalje loptu pored istrčalog Neuera u mrežu za konačnih 0:2
avatar
Buggy

uto vel 27, 2018 10:15 pm
Hoffenheim - B. Monchengladbach 2:0 (Szalai 12', Gnabry 45'+)

ŽK: Grifo, Kramer (BMG)

Hoffnheim je došao do nova 3 boda identičnim rezultatom kao protiv Bayerna, a žrtva je ovaj put bio Gladbach. Domaćin u vodstvo dolazi u 12. minuti, Gnabry klizećim izbija loptu iz nogu braniča Gladbacha, lopta dolazi do Utha koji je potkopava na glavu mađarskog diva Szalaija koji zakucava za 1:0. Na drugi gol se čekalo do sudačke nadoknade kada Gnabry ostaje sam na lijevoj strani i lijepim udarcem u sami kut povisuje na 2:0. Gladbach nakon 0 udaraca u prvom dijelu u drugom puno aktivniji, no najveću šansu opet je imao Hoffeheim preko Kramarića koji pogađa vratnicu, pa je ostalo 2:0
avatar
Lefe1
Broj postova : 3

uto vel 27, 2018 10:44 pm
Bayern München - Borussia Mönchengladbach 2-2 (13' R. Lewandowski, 70' F. Ribery/18' Rafael, 66' L. Stindl )
posjed
47-53
udarci
4(4)-7(4)
ŽK: 90' P. Herrmann

Vrlo uzbudljiva utakmica u kojoj BAYERN dolazi do povijesnog boda!
avatar
Buggy

uto vel 27, 2018 11:33 pm
Hoffenheim - Bayer Leverkusen 2:2 (Ochs 45'+, Nordtveit 80' / Kiessling 22', 90'+)

U: 14(6) - 6(3)
P: 52% - 48%

U derbiju grupe odlična utakmica i na kraju svakome po bod. Nakon komično poništenog gola za Hoffenheim tj. ultra glupog dodira lopte Ochsa prije nego je ušla u gol, Bayer brzo probija bok a Kiessling je u 22. minuti glavom neumoljiv za 0:1. Domaćin se vraća u sudačkoj nadoknadi prvog dijela kada se u glavometu u 16 najbolje snalazi Ochs koji se iskuplja za 1:1. Nakon početne inicijative Bayera u drugom dijelu, Hoffenheim je opet pritisnuo, u 80. minuti nakon dugog kruženja oko 16 Nordtveit prima povratnu loptu na oko 25 metara i gađa rašlje Lena za 2:1. Kada se činilo da će domaćin ugrabit sva 3 boda, neiskusno u zadnjem napadu gube loptu i dopuštaju kontru brzom Bellarabiju koji opet diže na glavu Kiesslinga za konačnih 2:2
avatar
chulinho
Broj postova : 21
Join date : 30.01.2018

uto vel 27, 2018 11:34 pm
Bayer Leverkusen - Bayern 3:0 (Baumgarlinter 5', Bailey 53', Kiessling 58')

udarci: 12(9)-5(2)
posjed: 52-48
žk: 0-4 (Bernat 50',Hummels 57',J.Boateng 61',Robben 68')

Lagana pobjeda apotekara. Otvorilo se od samog početka, tako da je u nastavku bilo lakše igrati i bilo je pitanje samo koliko će golova završiti u mreži slabašnog Bayerna.

Borussia (M) - Bayer Leverkusen 0:1 (Schreck 51')

udarci: 5(3)-11(4)
posjed: 49-51
žk: 2-0 (Wendt 70',Herrmann 76')

Borussiji je trebala pobjeda za nadu u prolazak dalje, Leverkusen je u igri imao još popravni u zadnjem kolu pa je ušao nešto opuštenije i pogotkom malog šreka na otvaranju drugog dijela odnio vrijednu pobjedu za osiguravanje drugog kruga.
avatar
Beshinho
Broj postova : 18
Join date : 01.02.2018

sri vel 28, 2018 1:35 pm
BVB - Schalke 1:2 ( Aubameyang 57' - Burgstaller 31' ,Konoplyanka 76' )

9(3) - 8(5)

53-47

ZK: Sokratis (BVB)

Ruralski derbi otisao na stranu gostiju,moglo je to otici na obje strane ali je Schalke bio spretnija ekipa ovog puta.

GG

avatar
BLIZANCISTRKONJIC
Broj postova : 9
Join date : 08.02.2018

sri vel 28, 2018 5:38 pm
HSV- BOSSUSIA DORTMUND 2:4 (KOSTIC 55"AUTO GOL (zbog cut gola ),SCHURRLE 21",AUBAMEYANG 26",GOTZE 31",REUS 37")
7(3)-9(4)

zuti karton:WALACE (HSV)

Susret izmedju Hsv i Dortmudna nije donio nikakvo iznanadjenje, jer su gosti uvjerljivo slavili .Utakmica je protekla u dominaciji Dortmunda iako je i Hsv znao zaprijetiti te stvoriti opasne prilike ,ali malo onih konkretnih . Napadacka cetvorka Borussije predvodjena sa Reusom bila je nezadrziva za Hsv.Sretno dalje ..
avatar
Patrik

čet oľu 01, 2018 3:38 pm
Schalke - Wolfsburg 1:3 (Embolo 27', Origi 37',77', Landry Dimata 83')
Posjed:51 - 49
Udarci: 10(6) - 9(7)
Žk:--
Ck:--

Veoma bitna utakmica, važna za playoff. Utakmica je igrana po užasnim uvjetima, ali je ipak odigrana. Jedno poluvrijeme je stiskao  Schalke, a jedno Wolfsburg. Schalke nakon puno promašenih prilika u 27' dolazi do vodstva preko Embola, ali već u 33' iz kontre zabija Origi. U drugom poluvremenu Wolfsburg preuzima inicijativu te pritišče. U 77' minuti su zabili za 2-1, a odmah u 83' za 3-1 i riješili su pitanje pobjednika. Wolfsburg je ovom pobjedom zakomplicirao borbu za playoff.
avatar

čet oľu 01, 2018 7:44 pm
VFL WOLFSBURGO-BORUSSIA DORTMUND 1 : 3 (DIMATA 45+,R.GUERREIRO 51",M.REUS 67",M.GOTZE 89")

3(3)-11(6)
ZK.REUS (B.dortmund)

Odigrana je i posljednja utakmica ove skupine ,barem sto se tice ove dvije ekipe .Wolfsurg je najavljivao od pocetka da ide na pobjedu, i da kod njih nema nikakvih kalkuliranja .Sa druge strane Dortmund je dosao ne izgubiti ,te pruziti dobru partiju ,u cemu su i uspjeli.Od samog pocetka Borussia pokazuje da su u ovoju utakmici, bili oni ti koji su se pitali za sve .Dugo su se ispitivale snage, te tek pred kraj prvog dijela, sok za zute. Lijepa akcija Wolfsburga okrunjena je golom,te su tako sa prednoscu otisli na odmor .Nastavak donosi potpuni prekopret ,i sve ono sto u prvom dijelu nije ulazilo, doslo je na naplatu u drugom .Redale su se sanse i vidljivo je bilo da Borussia zeli pobjedu. Pa je tako vec u 51" Guerreiro poravnao, da bi nedugo zatim Reus donio vodstvo zutima .u 85 minuti trener Borussie radi zamjenu te uvodi Gotzea, koji mu odmah odgovara golom te postavlja konacni rezultat...
avatar
Buggy

pet oľu 02, 2018 10:58 pm
Hoffenheim - BVB 3:0 (Kramarić 42', Gnabry 70', Wagner 84')

U: 14(Cool - 3(1)
P: 47% - 53%
ŽK: Omer Toprak, Gotze (BVB)
CK: Nuri Sahin (BVB)

Hoffenheim je bio bolji od početka, ali BVB se vrlo dobro branio, sve do 42. minute kada se Krama namješta na 20-ak metara i pogađa za 1:0. Odoljevao je Dortmund dugo u drugom dijelu, ali u 70. minuti Gnabry lijevo iskosa para paučinu iz rašlja gostiju za 2:0. U 84. Wagner potvrđuje pobjedu golom za možda i prevelikih 3:0, ali zaslužen prolaz Hoffenheima u finale
avatar
Beshinho

ned oľu 04, 2018 10:45 pm
Schalke - Bayer Leverkusen 1:1 ET 2:1 ( Burgstaller 81',Harit 118' - Volland 38' )

12(7) - 17(7)
49-51

Odlicna utakmica,izmjenjivali smo se u dominacijama a onda je iz lijepe akcije poveo gost preko odlicnog Vollanda.Schalke je od tada do neke 65-e min izgledao jalovo a onda je djoker Burgstaller zabio volejcinu nakon ubacaja s lijeve strane. Otislo se u produzetke,nije bilo nekih prilika a onda taman prije isteka vremena Harit prima loptu na desnoj strani iskosa,ulazi u 16 m i pogadja suprotni kut za pobjedu domacina i veliko slavlje.