TURNIR 2 (Druga HNL) Empty TURNIR 2 (Druga HNL)

Injuries: no
Season: Summer
Weather: Fine

PRAVILA

Igraju se dvije grupe, svako sa svakim jednom. Prva dva iz grupe prolaze dalje u polufinale, koje se igra na jednu utakmicu, sa uključenim extra time i penalty kick. Isto vrijedi i za finale. U grupnoj fazi u slučaju istog broja bodova za prolazak se gleda međusobni omjer, a onda gol razlika, križanje je A1 - B2, B1 - A2.

- Ako vam se tijekom igre pojavi lag i uvjeti su neigrivi, zatražite od protivnika izbacivanje lopte u aut blinkanjem (stiskanjem pauze uzastopno), ili ako ste u posjedu, blinkajte i izađite sami u aut. Sačekajte malo, ako je nakon pauze i dalje neigirivo, dogovorite se o drugom terminu odigravanja

PRIJAVA UTAKMICE

Utakmicu prijavljuje pobjednik susreta, u slučaju remija, objavljuje je onaj tko je bio domaćin. Dopuštena je i objava od strane poraženog ako se tako dogovorite.
Utakmicu nakon odigravanja prijavljujete isti dan, jedino će se tolerirat ako je odigrana jako kasno, tada imate dodatan rok do podne idući dan.

TURNIR 2 (Druga HNL) Screen40

Zadnja promjena: Buggy; čet vel 01, 2018 4:06 pm; ukupno mijenjano 10 put/a.
avatar
Buggy

TURNIR 2 (Druga HNL) Empty Re: TURNIR 2 (Druga HNL)

pon sij 29, 2018 6:22 pm
Novigrad - Hajduk Split II 0:0

U: 7(3) - 6(1)
P: 49% - 51%

Vrlo tvrda utakmica, velika bitka se vodila na sredini terena, pa je na kraju remi možda i najrealniji ishod. Nešto bolji je u prvom dijelu bio Hajduk, no tih nekoliko prilika koje su imali, nisu iskoristili, a Novigrad ih gotovo i nije imao, pa je završilo bez golova
avatar
Buggy

pon sij 29, 2018 9:53 pm
Dugopolje - Novigrad 0:1 (Pierre 25')

U: 2(1) - 14(9)

U još jednoj tvrdoj utakmici, Novigrad je uspio uzeti puni plijen. Od početka su Istrani uspostavili malu dominaciju na terenu, a u 25. minuti to se isplatilo, kada igrač sa Sv. Lucije, Zaine Pierre, bombom sa oko 25 metara buši Banića za 0:1. Bio je to jedini i odlučujući pogodak u utakmici koja nije obilovala lijepim potezima, no borbenošću jest. Dugopolje je odmah nakon kretanja s centra moglo izjednačit, no Klepač se u dobroj situaciji uspaničario i loše pucao. Mogao je Jurić pred sam kraj Dugopolju donijet bod, no nakon lijepog driblinga i dobrog udarca, Boglić se protegnuo i spasio svoju mrežu za svoj drugi clean sheet i prvu pobjedu Novigrada na turniru

GOL:
Spoiler:
avatar
Broj postova : 14
Join date : 28.01.2018

pon sij 29, 2018 10:29 pm
Dugopolje - Varaždin 1:0 (Špoljarić 55')

U: 7(4) - 9(4)
P: 51% - 49%

Utakmicu konkretnije započinju gosti i u razdoblju od 20. do 35. minute ozbiljno prijete, najbliže zgoditku bio je Erić pogodivši gredu. Domaćin poluvrijeme završava bez ispaljenog metka. U nastavku ravnopravnija situacija na terenu, budi se dalmatinski dišpet i nakon gužve i izlaska gostujućeg vratara Špoljarić gađa prazna vrata na povratnu loptu sa 30-ak metara. Zadnjih 10-ak minuta ponovno pritišću Varaždinici, lopte sijevaju pored vratnice, no bodovi ipak ostaju 'doli'

Udarci:2(1)-21(8 )
Izvjestaj:iako je Kustosija povela autogolom Perica u 6min to je bilo relativno sve od nje, Ostalo je bila inicijativa Dinama di je nakraju prekrenuo rezultat i uzeo sva tri boda

Udarci:5(1)-11(6)
Zuti Kartoni:M.Barisic(HD) Majstorovic(HD) Topuzobiv(HD)
Izvjestaj:Dinamo je rano poveo preko Miklica ali odmah H.Dragovoljac uzvraca preko Burica, da bih ubrzo Miklic odmah doveo plave sa Kajzerice u vodstvo, predkraj prvog poluvremena je stoper H.Dragovoljca skrivio penal kojeg je iskoristio spikic, u drugom polovremenu jos jedan penal i jos jedan pogodak spikica za mirno privodenje utakmice kraju u korist Dinama.

Udraci: 7(4)-10 (5)

Utakmica je krenula napadacki s obje strane da bi na kraju do vodstva došla Kustošija, koja u mislima na sva 3 boda zaboravlja na Majstorovića i Kustošija prima za 1:1. Drugo poluvrijeme krece napadacki za Dragovoljac, Kustošija je dugo držala bod ali Eller zabija u 90+ i donosi 3 boda.
avatar
Buggy

uto sij 30, 2018 5:24 pm
Novigrad - Varaždin 2:0 (G. Živković 34', Cenaj 69')

U: 9(5) - 1(0)
P: 56% - 44%
ŽK: L. Vuk (VAR)

Dominantna predstava Novigrada od prve do zadnje minute. Domaćin je poveo u 34. minuti kada obrana Varaždina izbija jednu loptu a Grgo Živković je iz prve šalje u rašlje za 1:0. Nakon tog slijedi mirnije razdoblje utakmice, sve do 69. minute kada na ubačaj Smirnova s lijeve strane Cenaj odlično reagira i volejem posprema u mrežu za konačnih 2:0

avatar
Buggy

uto sij 30, 2018 5:31 pm
Novigrad - Šibenik 1:0 (A. Živković 18')

U: 12(Cool - 2(0)
P: 50% - 50%
ŽK: Vukorepa (ŠIB)

Imao je Novigrad i u ovom susretu dominaciju, no nije puno falilo da u zadnjim minutama sve to prospu. Do pogotka vrijednog 3 boda Novigrad dolazi u 18. minuti kada Ante Živković koristi grešku braniča Šibenika koji glavom prekratko vraća loptu vrataru, te lobuje vratara za 1:0. Nakon tog Novigrad ne uspijeva zabiti drugi, a Šibenik u 88. minuti preko Brekala dolazi do velike šanse za remi, no šibenski napadač se nije snašao i prilika je otišla u nepovrat, a 3 boda ostala su u Novigradu

uto sij 30, 2018 6:04 pm
Hajduk II - Varaždin 3:2 (I.Nevistić 25'(AG),Babou 29',44',/Drožđek 32',Glavica 87')

udarci: 10(9)-6(3)
posjed 59-41

Hajdukova druga momčad je odigrala dobru utakmicu, lako se dolazilo u šanse, a realizacija je opet bila problem. Iako su bijeli kontrolirali utakmicu, ipak pred kraj nakon još jedne dekoncentriranosti bijele obrane, Varaždin smanjuje na gol zaostatka, no više nije bilo vremena da ugroze gol bijelih, dapače, bijeli su stigli promašiti još jednu šansu. Bio je to znak za promjenu formacije u sljedećem susretu, što se, pokazat će se ispostavilo kao kardinalna pogreška Very Happy
Dobra i sadržajna utakmica, u svakom slučaju.
avatar
chulinho

uto sij 30, 2018 7:45 pm
Dugopolje - Hajduk II 0:1 (Babou 49')

udarci: 3(3)-6(2)
posjed 47-53

Još jedna loša i bezidejna utakmica bijelih, opet sa lutanjima sa formacijom. Sudar sličnih filozofija, bez puno srljanja, najrealnije bi bilo da je završilo 0:0 pošto nije bilo velike igre ni veleikih šansi, osim Hajduka u prvom napadu na utakmici, koju je zapucao razvikani Franko Kovačević. Ipak, presudio je trenutak inspiracije ''našeg diteta'' Baboua, fetivog splićanina, čiji je pradjed Miro Babou još početkom prošlog stoljeća krstario malom barkom po braćkom kanalu i lovio ribu na pendulu.
Sa tribina se culi povici: ''Uprava odlazi!!'' ''Igrajte pičkice!!'' i ''Čule turčine, napuši se....!!!''
avatar

uto sij 30, 2018 8:30 pm
Sesvete - Dugopolje 0:1 (Klepač 34')

U: 3(1) - 5(2)
ŽK: Stojanovski (DUG)

Nastavljaju se oprezni susreti A skupine u kojima trenutak nepažnje odlučuje pobjednika. Ovoga se puta taj trenutak dogodio u 34. minuti kada Klepač neometan prima loptu na drugu pet metara od gola i nema težak zadatak. U drugom dijelu domaćin u nekoliko navrata pokušava izjednačiti, no rezultat se nije mijenjao
avatar
chulinho

uto sij 30, 2018 9:14 pm
Hajduk II - Sesvete 1:0 (Teklić 6')

udarci: 8(3)-3(2)
posjed 52-48

Uraganski početak bilih tića je urodio plodom. Teklić je iz prve prave šanse zabio za na kraju konačnih 1-0. Nakon dosta eksperimentiranja, okrenuli su se bili tići totalnoj ofenzivi sa Cruyffovskih 3-3-1-3. Vodili su glavnu rijeć na utakmici, stvorili velik broj prilika, ali kronična nepreciznost je držala utakmicu otvorenom do posljednjeg sudačkog zvižduka. Tragičar Pratjin je dva puta pogodio prečku. Sreća, gosti iz Sesveta su bili impresionirani Poljudom, pa nisu pretjerano prijetili, osim jednog bijega 1 na 1 još u prvom poluvremenu.
Majstor s mora II je svoj posao obavio, a sada idu upaltiti misu da netko zaustavi susjedni Šibenik.
avatar
Buggy

uto sij 30, 2018 9:42 pm
Novigrad - Sesvete 0:1 (Kolega 52')

U: 17(7) - 3(2)

U posljednjem kolu po skupinama za Novigrađane, došao je i prvi poraz istarskom predstavniku. Prvo poluvrijeme proteklo je u potpunoj dominaciji domaćina, sjevale su šanse, Sesvete nisu mogle dalje od polovice terena, no istaknuo se vratar Sušak sa nekoliko lijepih parada i ostavio sesvetsku mrežu čistom. U nastavku gosti se bude, u 52. minuti Kolega bježi obrani Novigrada, i Sesvete iz prve svoje šanse zabija za 0:1. Šokiralo je to domaćina, pa je Topić nekoliko minuta poslije mogao potpuno utišati novigradske Ultrase, no odlučio se za lob koji odlazi iznad grede. Do kraja utakmice Novigrad baca sve u napad, no Sesvete su se bez većih muka obranile i zasluženo odnose sva 3 boda

čet vel 01, 2018 2:56 pm
Novigrad - Dinamo Zagreb II 3:1 (Batelić 39' (Pen), A. Živković 43', 61' / Cekici 81')

U: 12(7) - 5(2)
ŽK: M. Stolnik (DZG)

Nakon što su ispustili prvo mjesto u skupini, Novigrada je čekao teži put do finala, no baš u polufinalu protiv druge ekipe Dinama, Novigrad je odigrao najbolji susret na turniru. Počelo je obostrano pažljivo, vrlo tvrdo i sve je ukazivalo na to da će se na poluvrijeme sa nulom. Ipak, u 39. minuti Nikica Filipović "biciklom" izbacuje Stolnika koji ga naivno ruši u 16-ercu. Precizan sa bijele točke bio je Batelić. Samo 4 minute poslije, Stolnik opet ima "žutu minutu", predaje loptu ravno u noge Anti Živkoviću koji to mirno realizira za 2:0. Odmah nakon kretanja s centra Dinamo ima šansu vratiti se u utakmicu, no Miklić prvo gađa vratnicu, a onda njegov popravni udarac blokira Pierre. Konačna odluka o pobjedniku pada u 61. minuti kada Živković svojim drugim golom povisuje na 3:0, a utješni pogodak za modre djelo je Cekicija nakon solo akcije

Strijelac:Luka Celić(81.min)

Zanimljivo finale u kojem je puno opasnija bila momčad Novigrada.Sjevale su šanse,istaknuo se šibenski golman Žitnjak fantastičnim obranama.Šibenik nije previše pokazao ,ali džoker sa klupe Celić u 81.minuti donosi Šibeniku zlata vrijedan pogodak.